loga ue

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie. Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Strona opracowana przez Lokalną Grupę Działania - „Z Nami Warto” w ramach operacji, której celem jest wdrażanie Strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność (LSR) współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Przewidywane wyniki operacji: realizacja LSR - LGD “Z Nami Warto”.


DSC09558W niedzielę 22 sierpnia 2021 odbył się 11. Rajd Rowerem po Książkę. Dopisała pogoda, frekwencja i atmosfera.
Turystyka rowerowa to jedna z ciekawszych form spędzania czasu - połączenie aktywności fizycznej, świeżego powietrza, walorów turystycznych i przyrodniczych. Na starcie pojawiły się całe rodziny. Pomimo, że długość trasy liczyła ponad 23 km nie zabrakło najmłodszych uczestników. Trasę szlakiem bibliotek publicznych przejechało 127 rowerzystów. Oprócz przejażdżki przez miłą i spokojną okolicę dla uczestników rajdu zostały przygotowane konkurencje sportowo-rekreacyjne, w których każdy mógł spróbować swoich sił i tradycyjnie konkurs wiedzy o regionie.

Na mecie na wszystkich czekał posiłek regeneracyjny. Odbyło się także losowanie atrakcyjnych nagród. Trzy rowery, kosiarka, szlifierka i wiele innych przedmiotów znalazły swoich nowych właścicieli.  Wszystkim szczęśliwcom gratulujemy!!! 
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa inwestująca w obszary wiejskie. Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

Początek strony