Jesteś tutaj: Strona GłównaWYDARZENIAKolejne umowy podpisane w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju LGD "Z Nami Warto"

Kolejne umowy podpisane w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju LGD "Z Nami Warto"

Share

15 maja 2017r. w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego zostały podpisane dwie umowy o przyznaniu pomocy związane z realizacją operacji w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” objętego programem w zakresie „Zachowanie dziedzictwa lokalnego”. Zarząd Województwa reprezentowała Dyrektor Departamentu PROW – Izabela Mroczek.

  1. „Konserwacja pokrycia dachu z gontów, konstrukcji ciesielskiej dachu i wieży oraz oszalowanie ścian, renowacja podłogi – kościół p.w. Św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Opatówku”–Parafia Rzymskokatolicka p.w. Św. Katarzyny Aleksandryjskiej reprezentowana przez Księdza Proboszcza Parafii Konstantego Mrozka.
    Przyznana pomoc na podstawie złożonego wniosku o przyznanie pomocy to kwota:67 161,00 zł.
  2. „Remont elewacji wraz z wymianą okien z parapetami wewnętrznymi i drzwi budynku poklasztornego od strony ul. Zamkowej w Pyzdrach”- Parafia Rzymsko-Katolicka N. Maryi Panny w Pyzdrach reprezentowana przez Księdza Proboszcza Ryszarda Kopczyńskiego. Przyznana pomoc na podstawie złożonego wniosku o przyznanie pomocy to kwota:99 428,00 zł.

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

 

 

Odwiedza nas 6247 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1990918

Ławeczki informacyjne na obszarze działania LGD „Z Nami Warto”

polecamy

Początek strony