Jesteś tutaj: Strona GłównaWsparcie przygotowawcze objęte PROW 2014-2020

Wsparcie przygotowawcze - plan włączenia społeczności lokalnej

Share

 Plan włączenia społeczności lokalnej

Uprzejmie informujemy, że w dniu 30 czerwca 2015 roku zakończyliśmy perspektywę finansową PROW 2007 - 2013 oraz z dniem 01 lipca 2015 roku rozpoczęliśmy prace nad przygotowaniem nowej Lokalnej Strategii Rozwoju do konkursu na wybór LGD. Okres przejściowy trwa od dnia 1 lipca 2015 r. do dnia 31 marca 2016 r.

W związku z powiększeniem obszaru LGD „Z Nami Warto” o gminy Nekla , Żerków i Nowe Miasto nad Wartą oraz zmianę finansowania LGD nastąpiła zmiana pracy biur LGD:

    • - biuro główne w pałacu Reymonta w Kołaczkowie będzie czynne dla petentów w każdy poniedziałek, wtorek i środę w godzinach od 8 00 do 12 00.
    • - biuro dodatkowe przy ul. Rynek 7e w Żerkowie będzie czynne dla petentów we wtorek i środę w godzinach od 9 00 do 13 00.Za utrudnienie przepraszamy.

Wszystkich osoby zainteresowane kontaktem bezpośrednim z pracownikami biur zachęcamy do uprzedniego umówienia się telefonicznego:

Kołaczkowo – tel. 61 438 50 18, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Żerków – tel. 62 740 20 49, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Głównym zadaniem pracowników będzie przeprowadzenie konsultacji społecznych oraz opracowanie Lokalnej Strategii Rozwoju dla nowego obszaru.


Wszystkich zainteresowanych uzyskaniem wsparcia na realizację przedsięwzięć mających na celu poprawę życia mieszkańców na naszym terenie oraz rozwijaniem przedsiębiorczości zachęcamy do wypełnienia i przesłania nam arkusza pomysłów, pozwoli nam to lepiej zdiagnozować potrzeby mieszkańców naszego LGD.

 

W poniższym Arkuszu Pomysłu prosimy przedstawić, co Pan/Pani chciałby/chciałaby w przyszłości zrealizować uzyskując wsparcie finansowe z funduszy unijnych za pośrednictwem oraz przy pomocy naszej LGD. Propozycje mogą dotyczyć zarówno działań realizowanych przez osoby fizyczne, przedsiębiorców, rolników, ale też organizacje pozarządowe, gminy, powiat i jednostki tych samorządów.

Pobierz Arkusz

01

Odwiedza nas 5611 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1989735
Początek strony